Pieluchomajtki dobrej marki Pampers Pants 4

Artykuły jednorazowego użytku takie jak pieluchy są dużym ułatwieniem w przewijaniu niemowlaka. Nie trzeba rezygnować z tej wygody nawet wówczas, gdy dziecko jest już nieco starsze i większe. Pampers Pants 4 (https://www.bee.pl/pampers-pieluchomajtki-maxi-pants-4-9-14-kg-jumbo-pack-52-szt_p998849.html) to pieluchomajtki, które łatwo się zdejmuje i zakłada. W przypadku starszego dziecka, które jest już aktywne, raczkuje czy chodzi, znacznie trudniej jest je przewinąć. W takim przypadku to rozwiązanie może być lepsze niż standardowa zapinana na rzepy pielucha. Wystarczy naciągnąć znajdujące się tam gumki, żeby umieścić ten produkt na ciele dziecka. Są one odpowiednie, gdy dziecko ma między 9kg a 15kg. Występuje tutaj też pełne dopasowanie, jak w przypadku normalnych pieluch. Niemowlę może być aktywne przez cały dzień, pieluchomajtki nie krępują jego ruchów, nie uciskają, współpracują z ciałem.

Co znajduje się w składzie?

Dobra marka to zaufanie w przypadku pieluch czy innych artykułów, które będą w bezpośrednim otoczeniu dziecka, warto zatroszczyć się o prawidłowy skład podawanego niemowlęciu wyrobu. Pampers Pants 4 ma bardzo prosty skład, lista komponentów jest dobrze dobrana i krótka. Nie są one chlorowane, chlor jest częstym produktem, który dodaje się do artykułów jednorazowych, także do pieluch. Przenika do skóry i może ją podrażnić. Wykonuje się je z miękkiej bawełny, dlatego mogą być blisko skóry przez wiele godzin, nie powoduje to problemów skórnych. Bawełna to dobra cyrkulacja powietrza jest to warunek konieczny, żeby w składzie znajdował się całkowicie naturalny, niechlorowany materiał. Dodatkowo w materiale obecne są mikropory, które odprowadzają nadmiar wilgoci. Taki jednorazowy artykuł higieniczny może wytrzymać nawet do 12 godzin.

Jak prawidłowo dopasować pieluchę do dziecka?

Prawidłowe zebranie informacji odnośnie przydziału odpowiednich numerów do wagi dziecka będzie kluczowe i pozwoli wybrać pieluchy czy pieluchomajtki dobrze. Marka Pampers podzieliła swoje wyroby. Łatwiej jest dopasować taki wyrób, gdy zna się wagę dziecka. Pampers Pants 4 jest przykładem produktu odpowiedniego dla starszych dzieci, przed zakupem jednak istotne jest, aby sprawdzić, czy dane niemowlę znajduje się w dobrej grupie wagowej. Jest to podział prosty i zrozumiały dla każdego rodzica. Dzięki dobremu dopasowaniu nie będą występowały podrażnienia skórne, dziecko też chętniej będzie wykazywało aktywność ruchową. Znając wagę niemowlęcia, takie pieluchomajtki można kupić nie tylko w stacjonarnych punktach, można je także zamówić z Internetu, między innymi z ekologicznych sklepów.

Kobieta - zdjęcie utworzone przez pch.vector - pl.freepik.com